TR | EN

Lubrico Hakkında

Lubrico Oil International, Onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm madeni yağ sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otomotiv yağları, endüstriyel yağlar, antifrizler, hidrolik fren yağları ve gresler olmak üzere Lubrico’nun Türkiye ve Rusya Fabrikalarında ürettiği 200’ü aşkın ürün çeşidi ile otomotiv, endüstri ve denizcilik pazarının taleplerini karşılamakta ve onların taleplerini baz alarak ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

Lubrico Oil International, Teknolojisini sürekli geliştirmekte ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler üretmeye hızla devam etmektedir.

Dünyanın önde gelen katık üreticileri ile yaptığı ar-ge çalışmaları sonucunda ürün geliştirme alanında sektörde öncü markalar arasında yerini alır.

Lubrico Oil International, yurtiçi ve yurtdışındaki bayi kanalları ile Kamu, Özel Sektör kurumları , yetkili ve özel otomotiv servisleri, otomotiv yedek parça firmalarına hizmet vermektedir.

Lubrico Proje satışlar kanalıyla ise, kurumların ihtiyaçlarını belirleyerek, madeni yağı üretiminde hammadde veya ilk dolum yağı olarak kullan şirketlere, Proje satışlar kanalı ile hizmet vermektedir.

Lubrico Oil International, sahip olduğu Uluslararası Ürün Onayları ve yüksek hizmet standartı ile gerek fabrikalara ilk dolum yağı olarak, gerekse, bayi ağı olan üretici ve ithalatçı firmalara markaya özel üretim hizmeti sağlamaktadır.

Lubrico Oil International, Türkiye pazarında gerçekleştirdiği çalışmalar ile tüketicinin beklentilerini karşılayacak alt yapıyı eksiksiz bir biçimde oluşturmuştur.

Lubrico Oil International , türkiye pazarındaki bayi ağını genişleterek Pazar payını her geçen yıl arttırmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda hızla yatırımlarına devam etmektedir.